„Babička, jejíž celé tělo je pokryto tetováními, předvádí svůj vzhled z před deseti lety.“ 😳😯

Babička, jejíž celé tělo je pokryto tetováními, předvádí svůj vzhled z před deseti lety. Nicméně někteří lidé jsou vehementně proti těmto druhům aktivit. Kerstin Tristan byla jednou z nich, když událost natrvalo změnila její pohled. 56letá matka Kerstin Tristan má také status babičky. Nicméně, její zájmy se mírně liší od toho, co by mohlo být vnímáno jako „normální“ pro babičku. Její oblíbený druh umění tělesné úpravy jsou tetování.

Musela utratit spoustu peněz, aby se zavázala k bodu, kdy byla její celé tělo pokryto tetováními. Nicméně, její vášeň pro tetování nebyla vždy tak silná. Přiznala, že tetování nesnášela až do roku 2015.

Musela utratit spoustu peněz, aby se zavázala k bodu, kdy byla její celé tělo pokryto tetováními. Nicméně, její vášeň pro tetování nebyla vždy tak silná. Dokonce přiznala, že tetování zprvu nesnášela. Proč o nich najednou cítila jinak? Tehdy dostala své první tetování, což zásadně změnilo její pohled na profesi. „Chtěla jsem jen zkusit něco nového. Protože máme jenom jediný život, cítila jsem, že v mém věku musí něco významného nastat.“ Od roku 2015 utratila za tetování pouze třicet tisíc eur, tj. asi třicet tisíc amerických dolarů.

Nepřemýšlí ani dvakrát o tom, aby se předváděla svou přitažlivost! Na Instagramu zveřejňuje fotografie sebe sama, na kterých ukazuje celé své tělo. Ale takto nevypadala vždycky; před pouhými deseti lety neměla žádná tetování a vypadala úplně jinak. Občas zveřejňuje porovnávací fotografie, aby diváci mohli vidět velkou změnu. Německá influencerka na stehnech nosí živé květinové reprezentace, leopardí vzor na ramenou a další složité kresby na pažích. Její tělo je pokryto stovkami tetování, včetně těchto.

Nemá pouze obdivovatele, ale jeden fanoušek nazval její vzhled „krásným uměleckým dílem“. „Wow, úžasná fotka,“ okomentoval někdo jiný.

Schopnost vyjadřovat se neměla přestat s věkem. Kerstin je fantastickým příkladem toho, jak váš věk by neměl určovat, jakým člověkem se rozhodnete být. Jak se cítíte k jejímu tělesnému umění? Řekněte nám to v komentářích níže.

 

Like this post? Please share to your friends: