„33letá Ines De Ramon oficiálně opustila Brada Pitta😮: Do koho z hvězd se zamilovala?“🤔

Ines de Ramonovo známé zasnoubení s Bradem Pittem vyvolalo pozornost kvůli jejich současnému vztahu. Její manželství s Paulem Wesleyem jí již přineslo slávu. Nedávné dokončení jejich rozvodu označilo oficiální konec jejich manželství. Wesley a De Ramon se rozhodli ukončit svůj rozvod. Podle dokumentace pár rozhodl o svém majetku a právech jako manželé. Rozvod byl pozoruhodný tím, že se De Ramon chtěla znovu používat své dívčí příjmení; to ještě čeká na soudní schválení k dokončení rozvodového řízení.

Vzájemná rezignace na nárok na manželský výživné sloužila jako další důkaz jejich přátelského rozchodu. Wesley tvrdil nepřekonatelné rozdíly ve svém žádosti o rozvod, avšak podle zástupce Wesleye se pár rozhodl rozloučit. Wesley byl poprvé rozveden s herečkou Torrey DeVitto z „Upířích deníků“. To je jeho druhý rozvod.

Po rozchodu s Wesleyem se de Ramon spřátelila s Bradem Pittem. V listopadu 2022, kdy byli společně spatřeni na představení v Los Angeles s Cindy Crawford a Randem Gerberem, začaly kolovat zvěsti o jejich romanci. Jejich aféra, která začala jako vánoční dohad, se proměnila v subtilní, ale zjevnou vášeň.

Pár oslavil Pittovy 60. narozeniny v Paříži, udržující nízký profil a přesto dokázal upoutat pozornost médií. Pitt vypadl snadno krásně v ležérní eleganci, zatímco de Ramon vypadala snadno trendy v atraktivním oblečení. Představení v Théâtre du Châtelet a ikonické balónky s číslicí „60“ byly součástí jejich oslavy.

Pittovy a Angeliny Jolieové se táhnoucí rozvodové procedury se zdají také blížit ke konci, protože v únoru 2024 dosáhly podstatného pokroku směrem k dohodě. Po letech patové situace bývalý pár dokončil své poslední zprávy, což naznačuje zlepšení.

Přestože Pitt dosud nezavedl De Ramon svým dětem, zprávy naznačují, že se dobře vychází se svými blízkými přáteli.

Pitt, který je ženatý s Jolieovou a má šest dětí, váhá představit své děti novým lidem, dokud neuvidí, jak dlouho jejich vztah vydrží. Vzhledem k začáteční fázi jejich vztahu se de Ramon zatím neseznámila s Pittovými dětmi ani jejich matkou.

Pitt a de Ramon udržují otevřenou a upřímnou komunikaci, která udržuje jejich vynikající spojení, i přesto že Jolieová čelí trvalým právním problémům. Říkají, že jejich vztah se díky této otevřenosti posílil, když společně procházejí vzestupy a pády života.

Co si myslíte o tomto páru?

Like this post? Please share to your friends: