😍 „92letá Barbara Eden stále nedokáže nepřitáhnout pozornost svou nadčasovou krásou a nepopiratelným půvabem. Stále chce být součástí nových projektů!“ 😲😮

Eden ukázala, že věk je pouze číslo, svým průlomovým výkonem jako džin v televizním seriálu a svou rozsáhlou kariérou v Hollywoodu. Poprvé se do hereckého světa zamilovala, když byla mladá. Ve věku šestnácti let se stala členkou Actors Equity, kde rozvíjela své herecké a zpěvácké dovednosti a položila základy pro lukrativní budoucnost v showbyznysu.

Edenova všestrannost jako herečky byla demonstrována po celá léta v různých rolích. Měla významný dopad na zábavní průmysl účinkováním ve vysoce ceněných filmech a televizních seriálech a vystupováním v známých divadelních produkcích.

I přesto, že zažila dva rozvody a zdrcující smrt svého syna, zůstává odolná a plná optimismu. V jednom rozhovoru Eden jednou hovořila o svých pohledech na stárnutí a své odhodlání nikdy nevzdávat své vášně.

Její prohlášení, „Někdy musíte zpomalit, ale budu pokračovat v tom, co dělám, dokud to půjde,“ zdůraznilo důležitost nepovolovat překážkám diktovat svou cestu. I ve svém věku pokračuje Barbara Eden v přijímání nových projektů. „Barbara a džin,“ její první dětská kniha, byla právě publikována spoluautorem Dustinem Warburtonem. Eden je vděčná svým oddaným přátelům, svému skvělému, ale živému štěněti a své rodině za lásku a radost, které naplňují její život.

Eden přičítá svůj 31letý manželství s Jonem Eicholtzem, který přičítá respektu k sobě navzájem a kompromisu, svůj šťastný milostný život. Navzdory pravděpodobnosti, že mají různé koníčky, zdůrazňuje, že si užívat společného času je klíčem k skvělému a trvalému vztahu.

Sdílejte své myšlenky a rozšiřte radost sdílením tohoto článku s ostatními.

Like this post? Please share to your friends: